درباره شرکت نوآوران ویس استا

شرکت نوآوران ویس استا اولین شرکت در ایران می باشد که در خصوص تعمیر کمپرسورهای برودتی در ایران ثبت شده است و در زمینه تعمیر کمپرسورهای برودتی پیستونی و اسکرو (Bitzer ,DWM ,York ,Dorin ,Copeland ,Copelametic ,Carrier ,Carlyle ,Dunham bush ,Daikin ,Refcomp ,Trane ,Frascold) همیشه پیشکام بوده است.

یکی از دلایل مهم برتری این شرکت درارا بودن دستگاه سیم پیچی و تجهیزات مربوط به سیم پیچی کمپرسورهای برودتی می باشد که محصول این شرکت از نظر کیفیت و کمیت در سطح شرکت تولید کننده آن می باشد چه از لحاظ سیم بندی همانند فابریک و بدون تغییر ، و چه از لحاظ ظاهری و لاک بکار برده در سیم پیچی از نوع کوره ای و ضد خوردندگی دربرابر گاز و روغن و از نظر عایق بندی در بالاترین گرید قرار دارد و این خصوصیات در توان ، آمپر مصرفی و طول عمر با نوع فابریک آن برابری می کند.

در خصوص تعمیر مکانیکی این شرکت از بکار بردن قطعات اورجینال و تامین قطعات با کیفیت بالا و استفاده آن ها با روش های مهندسی دقیق و محاسبه تلرانس بین قطعات و کنترل همه جانبه پارامترهای کمپرسور از لحاظ ساکش و دیس شارژ ، فشار روغن و طول عمر بالا ترین کیفیت بازسازی را دارا است.

about

همیشه پیشگام ، مسیر توسعه ادامه دارد ....

ما مفتخریم درمدت زمان کوتاهی تکنولوژی روز دنیا را بومی سازی کنیم و افتخار بزرگی برای کشور عزیزمان به ارمغان آوریم و همچنان بی رقیب بمانیم و اولین ها را برای شما فراهم آوریم. منتظر اتفاقات بزرگی در مسیر توسعه باشید.

تعمیر کمپرسور برودتی